.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

שיטת "נקודת מפגש" המשלבת תודעה, תזונה ותנועה מובילה להצלחה ביצירת אורח חיים בריא וירידה במשקל שנשארת לאורך זמן.

הקורס יתקיים בימי ד' החל מה - 6/2/19, 
בין השעות 13:00 - 10:30 
ב"לייטהאוס", נורדאו 95, תל אביב 
 

לפרטים נוספים 

מלאו את הפרטים מטה וניצור איתכם קשר 

רחל: חלום שאפילו פחדתי לחלום

אני כותבת דברים אלה כשנתיים אחרי הסדנא אצל עדן. הגעתי מתוך כוונה לאזן את ערכי הסוכר בגוף, כדי שלא אזדקק לתרופות לסכרת ויצאתי עם תחושה נפלאה של הרזייה שלא האמנתי שאגיע אליה. אחד הדברים המעניינים והנכונים בשיטה של עדן, הוא שהדגש הוא יותר על מה כן לאכול ופחות על מה לא וזה פשוט עובד. מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי אוכלת לחם עם כל דבר, וכיום אין לי צורך בכך יותר.

עדן לקחה אותי לחלום שאפילו פחדתי לחלום, של משקל שאיתו אקום בבוקר, אסתכל בראי ואהיה ממש מרוצה ממה שאני רואה.

מה שמאוד עוזר להפנים את השיטה, הוא האמונה של עדן שזה אפשרי, השיטתיות, היכולת שלה להיות קשובה, ההקפדה על פרטים קטנים, הנחישות, והיותה אדם פתוח לאחר.

אין לי ספק שכל מי שיעבור עם עדן סדנא דומה, יצא גם בריא וגם רזה.

אודליה פרקש: החלום הכי גדול שלי...

את עדן הכרתי לפני כ 5 שנים עדן היא המורה שלי לפילאטיס ומי שמכיר את עדן כמורה לפילאטיס לא יחליף אותה בשום מורה ...באחד השעורים ראיתי שהיא רזתה כלומר הפכה לעוד יותר חתיכה החמאתי לה על הגיזרה וביקשתי שתספר לי כיצד עשתה זאת. הייתי בשיא המשקל שלי די מדוכאת מכך מה די... מאד, כבר ניסיתי הכל והאמת הייתי סקפטית שעדן תוכל לחדש לי משהו, אבל נפגשנו. בכל זאת מה יש לי להפסיד ...בחדשים הראשונים ירדתי 10 קילו, החלום היה להגיע ל 59 קילו באמת חלום שלא היה קל אבל עברתי גם אותו וירדתי ל 55 קילו סה״כ 20 קילו, מאז אני שומרת על המשקל שלי כבר לא נשקלת כי אין לי ספק שאני במשקל הנכון, ביקיני אמרתי אז כן ובגדול (בעצם קטן הביקיני) ומה שאני בעצם רוצה להגיד שראיתי את הפרסום לסדנא כמו כולם בפייסבוק ונזכרתי שאולי היום זה נראה לי הכי טבעי בעולם להיות מאושרת בריאה ובמשקל רצוי (החלום הכי גדול שלי) אבל לולא עדן בספק גדול אם הייתי מגשימה את החלום לכן אני ממליצה לכל מי שרוצה לעשות טובה גדולה לעצמה ולעצמו, לקבל כלים לחיים ולא רק באוכל . קחו את המתנה הזאת ורוצו לסדנא

שרון: משוחררת מכדור שינה ומלאת מרץ

עדן יקרה, מודה לך מידי יום על שהקנית לי יסודות לחיים נכונים: אני שולטת באוכל (ולא הוא בי), משוחררת מכדור שינה ומלאת מרץ! כן, גם יורדת במשקל!
תודה!!
עוזרת לבני משפחתי אך לא שוכחת את עצמי! מרגישה נפלא! תודה לך על שהראת לי את הדרך!

קרן: אני לא חשובה מספיק?!

בהמשך למפגש אתמול לגבי אמונות מגבילות... משהו שהדהד לי להיום בבוקר. המחשבה המגבילה ביותר שלי היא איננה המחשבה "שאני לא מצליחה להתמיד לטווח ארוך" או "שאני לא מספיק חזקה ובשליטה" אלא המחשבה המאד בסיסית כנראה "שאני לא חשובה מספיק" ולכן את הצרכים שלי אפשר לדחות... הר לא פשוט לפנות אבל לפחות לראות את ההר ;) עדן תודה ❤

שמי עדן - מפתחת שיטת 'נקודת מפגש', מורה מנוסה לפילאטיס ומלווה תהליכים לשינוי תודעתי.

בעברי כרקדנית התמודדתי עם משקל עודף. אני זוכרת שכנערה הלכתי ליועץ תזונה בכיר, הייתי כולי תקווה אך בהגיעי לחדר האוכל הקיבוצי היא התפוגגה ואיתה גברה תחושת הכישלון. פעם אחת הצלחתי לרדת ממש יפה, אולם עליתי במשקל חזרה והתיסכול גבר. לא הייתי בנויה לספירת קלוריות ורוב הזמן פשוט נמנעתי מכל "ניסיון" ולמדתי לחיות עם זה ו"להשלים" עם זה.

השינוי שהביא אותי להצלחה התחיל בעקבות השתתפותי בקורס תודעה, הצלחתי להשיל 15 ק"ג ממשקלי ולהגיע למשקל היעד שלי. היתה בי תחושה אדירה של סיפוק והצלחה. היה בי רצון עז לחלוק את זה עם אנשים שיקרים לי ולאפשר גם להם ליצור את השינוי.

מתוך תחושת שליחות זאת וידיעה כי מדובר בתהליך מורכב, שלא יתאפשר באמצעות שיחות סלון, נולדה שיטת "נקודת מפגש". חקרתי לעומק את התהליכים השונים שעברתי, הסקתי מסקנות ממה שעבד (וגם ממה שלא).

היום אני כבר מעל עשור במשקל יציב, יש לי חופש מלא, קל לי, שקט לי ויש לי זכות גדולה לאפשר זאת לאנשים נוספים. כי עם הכלים הנכונים כל אחד יכול.

מבצע בלעדי לחברות נשים 50:

הנחה של 10% ברישום חברה

מלאי את הפרטים מטה וניצור עמך קשר 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.